• Voľné miesta na našej škole

    • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

    • VEDÚCI/A PRACOVISKA PRAKTICKÉHO VYUČOVANIA

      • Úväzok:
        plný úväzok
        Dátum nástupu:
        1. 1. 2020, v prípade možnosti aj skôr
      • Požiadavky:
        Miesto výkonu práce: Okresný úrad, Námestie Ľ. Štúra 1, Banská Bystrica

        Náplň práce: koordinuje a kontroluje chod celého pracoviska praktického vyučovania, zodpovedá za evidenciu skladu a jej spracovanie, kalkuluje jedlá a zabezpečuje ich odbyt, preberá a odvádza tržby, zodpovedá za správnosť meradiel, zodpovedá za dodržiavanie predpisov BOZP a HACCP

        Požadované vzdelanie: úplné stredné odborné najlepšie v odbore hotelová akadémia - gastronomický manažment

        Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov

        Vodičské oprávnenie: skupina B

        Všeobecné spôsobilosti: dobrá komunikácia a jednanie s ľuďmi, organizovanie a plánovanie práce, tvorivosť

        Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, flexibilita, empatia

        Základná mzda: podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme